Верстат для запліднення (обладнання для свинокомплексів)

Бокс для опоросу (верстат для запліднення) має два варіанти:

  • перший варіант вільно встановлений та анкерований на вертикальних консолях, фіксованих у бетонних кутах стін або у пластиковому заповненні. Перевага цього варіанта полягає в тому, що немає необхідності в установці будь-яких фіксуючих елементів в настили, тому очищення клітини дуже проста і створена можливість встановлення решітки підлоги по всій площі верстата.
  • другий варіант – бокс фіксований до стіни одночасно з фіксацією до настилів за допомогою сталевих анкерів. Бокси для опоросу надають варіабельність налаштування: можливість встановлення ширини, довжини та відкривання.

 

Бокси виготовлені з гарячого оцинкування сталевих труб. Виконання боксів пряме чи косо. Подальшим обладнанням боксу є дугоподібні пристрої проти різкого переміщення свиноматки і задавлювання поросят.

 

Кормороздачу в боксі для опоросу можна проводити кількома способами:

  1. Перший спосіб – технологія Канд.
  2. Другий спосіб – система напівавтоматичної кормороздачі, комбінація дозатора з канатним керуванням.

 

  • Верстат для опоросу зазвичай оснащений також пластиковим дуплом з підлогою, що підігрівається.
  • До складу верстата входить також годівниця для корму. Годівниця із нержавіючого матеріалу, або пластико-бетонна, пластикова.
Довговічність
Простий монтаж
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для свинарства від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо грати для свинарників із високоякісних матеріалів! Широкий спектр розмірів, індивідуальний прорахунок, консультації фермерів та багато іншого.

Детальніше

У нас можна купити обладнання для вентиляції свинарників (свинокомлпексів) в Україні недорого, а також отримати консультацію та індивідуальний прорахунок! Грамотний проект системи вентиляції свинарника – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Грамотна відгодівля свиней дозволяє досягти високих приріст, а співпраця з нами допоможе Вам ще й заощадити. Великий вибір годівниць для свиноматок та поросят для рідкого та сухого годування, лінії, станції, бункери та багато іншого.

Детальніше

Нагрівальні панелі або килимки для обігріву свиней застосовні, як правило, у приміщеннях свинокоплексів у маточниках (секторах опоросу). У таку пластину вбудовано елемент NOMATERM моделі II. Цей елемент залитий полістиролом та армований скловолокном.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!