Вентиляція (система вентиляції для свинарників)

Труби вентиляційні

Герметично ізольовані вентиляційні труби, оснащені вентилятором, служать для виведення обтяженого шкідливими речовинами повітря. Повітря виходить назовні через дах свинарника. Ізоляція запобігає утворенню конденсату всередині труби. Вентиляційні труби виготовлені із поліуретанової піни. Ми виготовляємо два види вентиляційних труб:

  1. Вентиляційні труби “Фліз” покриті всередині поліефірним волокном, зовні склопластиком.
  2. Вентиляційні труби “Венті” з двох сторін покриті склопластиком і можуть бути комбіновані з вентиляційними трубами “Фліз”.

Також у нас можна замовити для вентиляції свинокомплексів:

  • Дугоподібні вентиляційні труби 90°
  • Дугоподібні вентиляційні труби 45°
  • Т-подібні вентиляційні труби

 

Впускники повітря

Впускники повітря виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ) та легко чистяться завдяки гладкій поверхні. Всі стінні впускники повітря поставляються за стандартом із захисною сіткою. Висота впускника повітря становить 345 – 395 – 445 – 495 мм. За стандартом глибина становить 100 мм, але за бажанням може бути збільшена на 50 мм. Розміри за шириною можна замовити.

 

Підвісні стелі

У «БРУННТАЛЕР АГРО» Ви можете замовити перфоровані та трапецеподібні підвісні стелі. Підвісні стелі встановлюються переважно у великих свинарниках і секціях, оскільки проведення повітря довгими повітряними каналами несприятливо в аеродинамічному відношенні.

Високоміцні матеріали
Енергетично економічно
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для свинарства від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги верстати для опоросу, запліднення та утримання свиноматок. Верстати опоросу пристосовані до анатомії свиноматки і можуть бути відрегульовані під розміри тварини.

Детальніше

Нагрівальні панелі або килимки для обігріву свиней застосовні, як правило, у приміщеннях свинокоплексів у маточниках (секторах опоросу). У таку пластину вбудовано елемент NOMATERM моделі II. Цей елемент залитий полістиролом та армований скловолокном.

Детальніше

Грамотна відгодівля свиней дозволяє досягти високих приріст, а співпраця з нами допоможе Вам ще й заощадити. Великий вибір годівниць для свиноматок та поросят для рідкого та сухого годування, лінії, станції, бункери та багато іншого.

Детальніше

Пропонуємо грати для свинарників із високоякісних матеріалів! Широкий спектр розмірів, індивідуальний прорахунок, консультації фермерів та багато іншого.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!