Килимки для обігріву місць лежання тварин

Термо-пластини – лежаки, що обігріваються, призначені для місцевого обігріву приміщень, перш за все – для обігріву місць лежання тварин.

Опис виробу

У таку пластину вбудовано елемент NOMATERM моделі II. Цей елемент залитий полістиролом та армований скловолокном. З пластини виходить кабель 2 х 0,75 мм2. Виріб відноситься до споживачів електроенергії ІІ класу із захистом IP 67.

Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для свинарства від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги верстати для опоросу, запліднення та утримання свиноматок. Верстати опоросу пристосовані до анатомії свиноматки і можуть бути відрегульовані під розміри тварини.

Детальніше

У нас можна купити обладнання для вентиляції свинарників (свинокомлпексів) в Україні недорого, а також отримати консультацію та індивідуальний прорахунок! Грамотний проект системи вентиляції свинарника – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Грамотна відгодівля свиней дозволяє досягти високих приріст, а співпраця з нами допоможе Вам ще й заощадити. Великий вибір годівниць для свиноматок та поросят для рідкого та сухого годування, лінії, станції, бункери та багато іншого.

Детальніше

Пропонуємо грати для свинарників із високоякісних матеріалів! Широкий спектр розмірів, індивідуальний прорахунок, консультації фермерів та багато іншого.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном+38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!