Годування (обладнання для годування свиней)

Ви шукаєте якісну технологію для годування свиней? Тоді, звертайтесь до професіоналів – “Брунталлер АГРО”!

У нас Ви зможете знайти обладнання для свиноферм, яке точно відповідатиме Вашим запитам. “Брунталлер АГРО” пропонує великий вибір годівниць для свиноматок та поросят для рідкого та сухого годування, лінії, станції, бункери та багато іншого.

  • Рідке годування 

Керування системою Wetmix повністю автоматизоване і тому воно не вимагає часу і витрат. Здійснюється за допомогою комп’ютера та мішалки.

  • Спіральний конвеєр

Система Spiraline призначена для транспортування сипучих сумішей. Перевагою цієї системи є велика універсальність. Використовуючи однакові основні деталі, можна змонтувати одну або багатохідну транспортну систему.

  • Тросшайбовий конвеєр

Ланцюговий конвеєр призначений для транспорту сипких сумішей. З технологічної точки зору він схожий на канатний конвеєр. Однак, ціпенесучий конвеєр має більш високу міцність і пружність. Відмінності в порівнянні з характеристиками канатного конвеєра полягають у більшій транспортній продуктивності, більшому діаметрі трубопроводу, замість каната тут ланцюг, і тут великі діаметри транспортних дисків.

  • Кормові бункери (ємності складаються з кількох частин, які взаємно згвинчуються та герметизуються за допомогою спеціальної шпаклівки)

Сталеві ємності для силосу. Сталеві ємності для силосу виготовляються як сегменти з оцинкованих профільних матеріалів. Місткість для силосу поставляється в розібраному вигляді.

  • Станції індифікації Intec

Станція Intec 6001 призначена для годування поросних свиноматок. Її можна застосувати для трьох варіантів годування. «За бажанням», денне та кероване дозування, та режим індивідуальної дози за вимогами тварини.

  • Самогодівниця Tube-O-Mat
Високоміцні матеріали
Енергетично економічно
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для свинарства від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги верстати для опоросу, запліднення та утримання свиноматок. Верстати опоросу пристосовані до анатомії свиноматки і можуть бути відрегульовані під розміри тварини.

Детальніше

У нас можна купити обладнання для вентиляції свинарників (свинокомлпексів) в Україні недорого, а також отримати консультацію та індивідуальний прорахунок! Грамотний проект системи вентиляції свинарника – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Нагрівальні панелі або килимки для обігріву свиней застосовні, як правило, у приміщеннях свинокоплексів у маточниках (секторах опоросу). У таку пластину вбудовано елемент NOMATERM моделі II. Цей елемент залитий полістиролом та армований скловолокном.

Детальніше

Пропонуємо грати для свинарників із високоякісних матеріалів! Широкий спектр розмірів, індивідуальний прорахунок, консультації фермерів та багато іншого.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
узнать цену, заказать просчет или сделать заказ вы можете по телефону +38 (067) 781- 42- 22

Наши работы

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!