Устаткування для свинарства

На цій сторінці Ви зможете знайти все необхідне для свиноферм: верстати для опоросу, систему вентиляції для свинарників, обладнання для годування свиней, грати та килимки для тварин.

З “БРУННТАЛЕР АГРО” Ви зможете швидко оптимізувати свій бізнес, розкрити його повний потенціал, при цьому максимально підвищити рентабельність. Ми пропонуємо повний спектр послуг у сфері обладнання для свиноферм!

p align=”justify”> Основним пунктом при оснащенні (модернізації) свиноферм є можливість автоматизації всього процесу вирощування, при цьому виключаючи людські фактори. Ми згодні, що досвід та знання у сфері свинарства є невід’ємною частиною, і вони відіграють велику роль у успіху бізнесу. Однак, особливі професійні навички слід застосовувати там, де без них дійсно не обійтися, а рутинні справи (годування, подачу корму, створення умов тощо) слід максимально оптимізувати і впорядкувати.

Устаткування для свинарства від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги верстати для опоросу, запліднення та утримання свиноматок. Верстати опоросу пристосовані до анатомії свиноматки і можуть бути відрегульовані під розміри тварини.

Детальніше

У нас можна купити обладнання для вентиляції свинарників (свинокомлпексів) в Україні недорого, а також отримати консультацію та індивідуальний прорахунок! Грамотний проект системи вентиляції свинарника – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Грамотна відгодівля свиней дозволяє досягти високих приріст, а співпраця з нами допоможе Вам ще й заощадити. Великий вибір годівниць для свиноматок та поросят для рідкого та сухого годування, лінії, станції, бункери та багато іншого.

Детальніше

Пропонуємо грати для свинарників із високоякісних матеріалів! Широкий спектр розмірів, індивідуальний прорахунок, консультації фермерів та багато іншого.

Детальніше

Нагрівальні панелі або килимки для обігріву свиней застосовні, як правило, у приміщеннях свинокоплексів у маточниках (секторах опоросу). У таку пластину вбудовано елемент NOMATERM моделі II. Цей елемент залитий полістиролом та армований скловолокном.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Научное сопровождение
Научное сопровождение факультета технологии производства и переработки продукций животноводства НУБиП Украины г.Киев. Сотрудничество с известными европейскими фирмами – производителями животноводческого оборудования.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!