Водопійні системи для ВРХ (корита для телят, корів)

«БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує такі водопійні системи для великої рогатої худоби:

  • Водопоїльні жолоби

Водопоїльні жолоби можуть бути з обігрівом і без нього. Жолоби виготовляються довжиною 1 та 2 метри з нержавіючого матеріалу. Поплавкова камера не знижує об’єм води, що використовується, і оснащена поплавковим клапаном з великим рівнем протоки (це важливо при великому одночасному споживанні води тваринами).

  • Поїлки:

Aquamat (мембрановий насос для пасовища, для 20 тварин, всмоктувальна глибина 7 м.), Biglac – 25(напувалка для підвішування, об’єм 25 л, висота рівня води регулюється поплавком) , F – 20 (поїльна миска з трубковим клапаном, автоматичне перекриття води), Lac – 5 (легкодоступний поплавковий механізм, чавун), Stalcho ( поильна миска, клапанний язичок), Termolac 75, морозостійка напувалка, об’єм 75 л, для 40 тварин, Bigcho (велика поильна миска, кріплення – на бетонну трубку) , F – 11 (str. (обігрів 50 W/24 V, поильна миска монтується на бетонну трубку), Termolac 40 (морозостійка напувалка, об’єм 40 л, для 20 тварин)

  • Дозатор медикаментів DOSATRON

Пропорційний дозатор, який споживає електроенергію. Дозатор медикаментів встановлюється безпосередньо у водопровідну мережу та використовує у роботі тиск води.

Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex та Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Ґрати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!