Верстати для великої рогатої худоби (ВРХ)

Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку. Головними частинами цього огородження є пристрої, що перешкоджають заляганню худоби систем PRIMO та Comfort. Усі деталі пройшли гарячу оцинковку. Мінімальна товщина шару нанесеного цинку становить 80 мм. Сполучний матеріал оцинкований гальванічним способом.

Бокси для лежання:

  • Мають можливість змінювати як ширину, так і висоту боксу.
  • Окантовка боксу для лежання виготовлена ​​з трубок TR 2″ x 3,65, які пройшли гарячу оцинковку після вигину.
  • Стояки, включаючи огорожу, виготовляються з трубок розміром 2 ½” x 3,65, ці трубки оснащуються захисною кришкою.
  • Горизонтальна огорожа складається з трубок 2″ x 3,25.
  • З’єднувальні деталі виготовлені з жерсті товщиною 5 мм., гвинтів M 12 та з хомутів M 10.

Огородження ринви:

  • Подвійне, включаючи трубки TR2″ x 3,65, що попередньо встановлюються, стояки з “U” профілями TR 2 ½“ x 3,65 (включаючи кришки з ПВХ).

Огородження:

  • 3 горизонтальні трубки 2″ x 3,65,
  • стояки 2 ½” x 3,65 (включаючи кришки з ПВХ).

З’єднання:

  • жерсть s = 5 мм.,
  • гвинти M 12.
Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex та Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

Водопилковий жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Ґрати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!