Вентиляція ферм ВРХ (великої рогатої худоби)

Вентиляційний брезент із сіткою

  • Використовується для розміщення на стінах периметра замість міцних стін
  • Брезент можна встановити вздовж усієї довжини стіни, висота може бути будь-якою від 0 до 3500 мм.
  • У нижній частині використовується кладка, панелі або товсті дошки
  • Брезент забезпечує достатній привід повітря до хліву
  • Управління здійснюється за допомогою простої намотуючої системи
  • Під брезентом є підтримуюча сітка з малими отворами розміром 0,8 x 0,8 см. або з отворами 3 x 3 см. (за бажанням замовника)

 

гребінчаста вентиляційна щілина

  • Для провітрювання хліву служать гребінчасті вентиляційні щілини, які одночасно з цим забезпечують і освітлення
  • Використання гребінчастих вентиляційних щілин можливе у нових та реконструйованих хлівів
Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Водопильний жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex та Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Ґрати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!