Утримання телят Україна – пастеризатор (молочне таксі)

Молочне таксі
Молочне таксі (пересувний пастеризатор молока) – це спеціальний пересувний пристрій для приготування, пастеризації, доставки та роздачі незбираного та сухого молока для телят. Молочне таксі дозволяє ефективно перемішувати ЗЦМ (завдяки міксеру з прямим приводом), пастеризувати молоко, доставляти отриманий продукт за допомогою потужного електроприводу і дозувати молоко або ЗЦМ встановленими телятницею порціями з точністю до 0,01 кг. Пастеризатор молока – незамінний пристрій на сучасних молочно-товарах.

  • Напруга: 230В – 16А; 400В – 16А; 230В – 32А
  • Продуктивність насоса 40л/хв
  • Потужність нагрівального елемента 3кВт; 5кВт; 6кВт
  • Потужність мішалки 500 Вт
  • Розмір шин 265 мм
  • Молочне таксі на 120 літрів 75*100*102
  • Молочне таксі на 200 літрів 75*102*117
  • Молочне таксі на 250 літрів 115*140*125

 

Пастеризатор BR-TDM

Незамінним помічником у процесі відгодівлі є установка для пастеризації молока, тип BR TDM. Пастеризація молока відбувається дозами. Об’єми баків, що поставляються: 200, 300 і 500 літрів. Обробка молока методом пастеризації дозволяє знизити рівень патогенних бактерій, а також дозволяє пряме дозування молока телятам, за винятком небезпеки перенесення заразних хвороб. Молоко в баку нагрівається через подвійне обшивання бака, виготовленого з нержавіючої сталі. Джерелом тепла є вода, що протікає подвійною обшивкою і підігрівається нагрівальними приладами. Циркуляцію води забезпечує насос. Циркуляційний контур не під тиском. Після витримки молока при температурі пастеризації від 67,5 до 70,0°С воно охолоджується водою. Процес пастеризації управляється за допомогою простого програмного пристрою. Устаткування поставляється у зібраному вигляді.

Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону+38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Водопилковий жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex і Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Ґрати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!