Килимки (м’які лежанки для великої рогатої худоби)

Пропонуємо Вашій увазі килимки – матрац для великої рогатої худоби:

  1. Ecolatex – міцний лежак-матрац для великої рогатої худоби з м’якою піною заповнення пружних пластин.
  2. Smart – універсальні, зручні матраци найвищої якості для великої рогатої худобиа. Виготовлені з натурального каучуку, який забезпечує м’якість та еластичність матраца.

Ecolatex – міцний лежак-матрац для великої рогатої худоби з м’якою піною заповнення пружних пластин.

Верхня оббивка виконана зі 100% поліестеру, яка посилюється з гумовою прокладкою. Atest DLG 5614F наочно підтверджує придатність матеріалів та стабільність розмірів.

Технічні характеристики:

  • Ширина: 2000 мм
  • Товщина: 4 мм
  • Довжина: поставляється у рулонах до 50 м
  • Матеріал: 100% поліестер з гумовою прокладкою

 

Смарт лежак для ВРХ

Універсальні, зручні матраци найвищої якості для великої рогатої худоби. Виготовлені з натурального каучуку, який забезпечує м’якість та еластичність матраца. Дослідження показали максимальний комфорт для тварин із мінімальними зусиллями для оператора.

Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Водопильний жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Грати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин./p>

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!