Грати на підлогу для місць відпочинку для великої рогатої худоби

Вироби мають сертифікат від Державної випробувальної лабораторії № 204 і над ними здійснюється нагляд з боку німецького випробувального інституту в Мюнхені.

Наші грати встановлені у хлівах Німеччини, Австрії, Швейцарії, Угорщини, Словаччини, Словенії та Фінляндії. При проектуванні та виробництві грат повністю враховуються вимоги зоотехніків, а також повністю використовуються найсучасніші наукові дані.

Грати, які ми поставляємо, в першу чергу гарантують такі особливості:

  • висока здатність до самоочищення
  • не ушкоджують ноги тварин
  • сухі поверхні ґрат обмежують можливість поширення інфекції – це досягається використанням високоміцних бетонів марки B 55 зі спеціальними добавками для забезпечення відштовхування рідини
  • оптимально вибрані розміри забезпечують просте маніпулювання з решітками під час їх укладання
  • висока міцність конструкції
  • тривалий термін служби
Високоміцні матеріали
Довгий термін служби
Простий догляд
Вигідна ціна
Сертифікат відповідності
Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Водопилковий жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex та Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!