Устаткування для скотарства (обладнання для ВРХ)

З «БРУННТАЛЕР АГРО» Ви зможете купити обладнання для ВРХ (великої рогатої худоби) – верстати, водопійні системи, вентиляцію для ферм, товари для утримання телят, решітки для підлоги, килимки.

Ми здійснюємо комплексні поставки хлівних технологій, а також індивідуальні замовлення для скотарства – вирощування великої рогатої худоби.

 

«БРУННТАЛЕР АГРО» також пропонуємо Вашій увазі інноваційну систему для вмісту телят пастеризатор (молочне таксі). Дане обладнання забезпечить гарний розвиток та високе виживання молодняку.

Ви зможете замовити у нас водопільний жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів длявеликої рогатої худоби за доступними цінами в Україні.

Розділювачі боксів для безприв’язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Устаткування для скотарства (ВРХ) від «БРУННТАЛЕР АГРО»:

Пропонуємо до Вашої уваги роздільники боксів для безприв'язного утримання великої рогатої худоби (ВРХ). Огородження для великої рогатої худоби складаються із сталевих труб, що пройшли гарячу оцинковку.

Детальніше

Водопилковий жолоб, напувалки, пропорційний дозатор медикаментів для великої рогатої худоби за доступними цінами в Україні. Грамотний проект водопійної системи для великої рогатої худоби – запорука успіху у роботі фермера.

Детальніше

Однією з важливих умов утримання великої рогатої худоби є нормальне повітря в корівнику (приміщенні для ВРХ). Компанія «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує найкращі рішення (виходячи з досвіду світових успішних фермерів) для забезпечення правильного повітрообміну.

Детальніше

Ми знаємо, що основа будь-якого здорового стада ВРХ - це правильна відгодівля телят, саме тому, для утримання та вирощування потрібна особлива увага. «БРУННТАЛЕР АГРО» пропонує інноваційні технології для вирощування за доступними цінами в Україні.

Детальніше

Підлогові та залізобетонні решітки від виробника в корівник (ВРХ). Ґрати використовуються в зонах підігріву або зонах підвищеного комфорту для тварин.

Детальніше

Пропонуємо до Вашої уваги килимки - матрац для великої рогатої худоби. Ecolatex та Smart - міцні лежаки-матраци для великої рогатої худоби з якісного натурального матеріалу.

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Обладнанням власного виробництва відповідних вимог стандарту CZN EN ISO 9001:2000, реконструкція існуючих тваринницьких комплексів
Європейські гарантії
Забезпечення функціонування вітчизняної продукції з найвищого рівня компонентами, що завозяться від виробника з Франції, Іспанії, Голландії та Німеччини. Цілодобове надання послуг з поточного ремонту та логістики.
Науковий супровід
Науковий супровід факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва НУБіП України м.Київ. Співпраця із відомими європейськими фірмами – виробниками тваринницького обладнання.
дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

Дзвоніть нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!