Системи гноєвидалення та зберігання рідкого гною

Ємність емальована для зберігання гною
Емальовані ємності – це надземні накопичувачі, які з окремих, звинчених між собою сегментів. Замовникам пред’являється проектна підстава, розроблена відповідно до конкретних вимог щодо загального обсягу резервуара, а також з урахуванням особливостей будівництва.

 

Мішок для гною»

  • Промисловість водного господарства – вода промислова, технічна, питна та стічна
  • Хімічна промисловість – рідкі хімічні речовини
  • Сільське господарство – рідкі та перекачувані відходи тваринницьких виробництв, боєн та хімічних добрив

Починаючи з 1985 року, зазначені мішки виготовляються та встановлюються у багатьох країнах Європи, у Канаді та навіть у Японії; наразі вже встановлено близько 1500 мішків.

Мішки сертифіковані компанією KIWA. Незалежна організація, що інспектує в Голландії під назвою KIWA, відома як офіційна установа Ради з акредитації, що інспектує. KIWA сертифікує виробництво текстильних тканин. Була також проведена сертифікація та мішки Bagtank як система для відповідного зберігання рідин.

Brunnthaller – Wiefferink „SLURRY” резервуар може бути використаний для зберігання наповнювача об’ємом до 5000 м3. Резервуар виготовлений з поліефірної тканини з пластиковим покриттям з обох боків. захист від ультрафіолетового випромінювання Механічні сили, що виникають при використанні резервуара, легко компенсуються міцною тканиною Важливі компоненти для виготовлення, такі як матеріал, зварні з’єднання та точки кріплення, випробувані та виміряні з урахуванням суворого дотримання безпеки та розрахунків пружності та міцності.

дізнатися ціну, замовити прорахунок або зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (067) 781- 42- 22

Наші роботи

Зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 781- 42- 22 або ж замовте зворотний дзвінок, і наш менеджер зможе відповісти на всі запитання
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!